Tydzień dla Przedsiębiorców w ZUS

11 Październik 2011, wyświetleń: 5554,

 

Chcesz założyć własną firmę? Nie wiesz jak ubiegać się o rozłożenie składek na raty? Planujesz zatrudnić nianię do opieki nad dzieckiem?


 

 

 

Nie wiesz, kto powinien opłacać za Ciebie składki, gdy pracujesz za granicą? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas Tygodnia Przedsiębiorcy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

 

Zainteresowanych zapraszamy od 17 do 21 października br. do placówek ZUS na terenie całej Polski.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, z których znaczna część to przedsiębiorcy lub osoby, które dopiero planują dołączyć do tego grona, Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu organizuje Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS, który odbędą się od 17 do 21 października br., w godzinach od 8.00 do 15.00, a w poniedziałek (17 października) do godziny 17.00. Specjalnie dedykowane na ten tydzień punkty informacyjne uruchomione zostaną w Salach Obsługi Klientów.

Nasz Oddział obsługuje prawie 75 tysięcy płatników składek, to właśnie z myślą o nich, Zakład postanowił zorganizować Tydzień Przedsiębiorcy – mówi Marzena Tokarczyk – z-ca dyrektora I Oddziału ZUS w Poznaniu ds. dochodów – Specjalnie na te dni uruchomione stanowiska eksperckie dotyczą zagadnień najbardziej aktualnych i istotnych dla przedsiębiorców.

W trakcie Tygodnia Przedsiębiorcy będzie można uzyskać bezpłatnych porad z zakresu podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, właściwego ustawodawstwa, w przypadku wykonywania pracy w krajach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii, ulg i umorzeń  należności z tytułu zaległych składek oraz ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat trzech.

Każdy zainteresowany otrzymał specjalnie na te dni przygotowane poradniki i ulotki informacyjne.

Z okazji „Tygodnia Przedsiębiorcy” zorganizowany zostanie również telefoniczny dyżur eksperta ZUS. Na osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w  akcji, a chciałyby dowiedzieć się jak zatrudnić nianię do opieki nad dzieckiem, czekać będzie ekspert ZUS. Specjalista dyżurować będzie od godziny 13.00 do 14.00 pod numerem 61 841 61 99.

Marlena Nowicka

Rzecznik Prasowy

I Oddziału ZUS w Poznaniu
Tagi powiązane z wiadomością:
ZUS, szkolenia, rozliczenia


Podobne tematy dla tagów: ZUS,szkolenia,rozliczenia,

Polsko-Niemieckie Dni Poradnictwa Emerytalno-Rentowego.
Środy Edukacyjne w ZUS
Rozliczenia z ZUS dla przedsiębiorców
Dni Ubezpieczonego w ZUS
Szkolenie dla przedsiębiorców
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców
„Biznesplan. Aspekty praktyczne”
Konferencję otwierającą Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów UMWW oraz II Wielkopolskie Forum Inwestycyjne - warsztaty.
Skorzystaj z szansy!
Szkolenia fryzjerskie
Bezpłatne szkolenie – VAT 2010
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców Rozliczenia z ZUS dla Przedsiębiorców

Ankieta