Biuro Izby

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
61-874 Poznań al. Niepodległości 2
tel.    +48 61 853 78 05 (centrala)
e-mail: sekretariat@irpoznan.com.pl
 
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. 7:00 - 15:00
 
Dyrektor                           Tomasz Wika  email: sekretariat@irpoznan.com.pl
Zastępca Dyrektora         Wiesław Ratajczak email: wieslaw.ratajczak@irpoznan.com.pl
 
Wydział Administracyjno-Gospodarczy 
Naczelnik Mirosław Wiśniewski, tel. 61 859 35 50, 512 478 558, email: administracja@irpoznan.com.pl
Malwina Drzazga, tel. 61 859 35 40, 501 131 761, email: malwina.drzazga@irpoznan.com.pl
Kancelaria Beata Piotrowska, 61 859 35 21, 61 853 78 05
Archiwista Michał Krupski (poniedziałek-piątek w godz.8:00-12:00) email: michal.krupski@irpoznan.com.pl
 
Wydział Finansowo-Księgowy
Główny księgowy - Agnieszka Winckowska-Napierała - tel. 512 478 543, email: agnieszka.napierala@irpoznan.com.pl,
Iwona Wróblewska - tel. 511 551345, email: iwona.wroblewska@irpoznan.com.pl
 
Wydział Oświaty
Naczelnik Iwona Derda, tel. 61 859 35 22, email: oswiata@irpoznan.com.pl, 61 8593522
Małgorzata Maciejewska, tel. 61 859 35 58, email: malgorzata.maciejewska@irpoznan.com.pl
Magdalena Nowaczyk, tel. 61 859 35 60, email: magdalena.nowaczyk@irpoznan.com.pl
Monika Nowicka, tel. 61 859 35 81, email: monika.nowicka@irpoznan.com.pl
 
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00
 
Wydział Promocji Gospodarczej
Naczelnik Bogumiła Frąckowiak, tel. 61 859 35 24, email: bogumila.frackowiak@irpoznan.com.pl,
Judyta Cabańska, tel. 61 859 35 37, email: judyta.cabanska@irpoznan.com.pl
Judyta Wolniaczyk, tel. 61 859 35 80, email: judyta.wolniaczyk@irpoznan.com.pl
Dagmara Janiszewska, tel. 61 859 35 33, email: dagmara.janiszewska@irpoznan.com.pl
Ewa Krupska, tel. 61 859 35 26, email: ewa.krupska@irpoznan.com.pl
 
Wydział Samorządowo-Organizacyjny
Naczelnik Magdalena Białas, tel. 61 859 35 32, email: magdalena.bialas@irpoznan.com.pl,
Katarzyna Rusin-Smolińska (sekretariat) tel. 61 859 35 35, 61 85934 34, email: sekretariat@irpoznan.com.pl
 
Radca prawny  Konrad Wnuk,  tel. 61 859 35 27, email: sekretariat@irpoznan.com.pl
 
Pełnomocnicy Izby w:
Koninie Iwona Wojciechowska  email: pelnomocnik.konin@irpoznan.com.pl
62-500 Konin, ul. 3 Maja 48
tel/fax 63 245-74-24, 512 478544
 
Lesznie Monika Lewandowska  email: pelnomocnik.leszno@irpoznan.com.pl
64-100 Leszno, ul. Słowiańska 54 III piętro
tel. 65 526-92-42, 512 478535
 
Pile Katarzyna Jeleń-Wojciechowska  email: pelnomocnik.pila@irpoznan.com.pl
64-920 Piła, ul. Bydgoska 35
tel. 67 214-82-85, 512 478537