Zapraszamy do udziału w konkursie "Twój zawód"

02 Kwiecień 2024, wyświetleń: 1296,

Rusza już czwarta edycja konkursu


Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, zaprasza do udziału w konkursie filmowym „Twój zawód”. Zapraszamy młodocianych pracowników realizujących naukę w zawodach rzemieślniczych w szkołach branżowych lub w systemie pozaszkolnym.
Celem konkursu jest popularyzacja zawodów rzemieślniczych oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych. Wykonanie filmu wpłynie pozytywnie na kreatywność oraz możliwość lepszego pokazania i poznania zawodów rzemieślniczych.
W rzemiośle można znaleźć pracę, którą wykonuje się z pomocą nowoczesnego sprzętu, gdzie liczy się pomysł na wykonanie zadania, a efekt końcowy daje ogromną satysfakcję. Wykonywane usługi są często kosztowne i unikatowe, w wielu przypadkach związane z stałym kontaktem z ludźmi. Osoby, które wykonują swoją pracę po mistrzowsku, mogą osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej, czuć się spełnionym, a jednocześnie dobrze zarabiać. Typowym miejscem pracy jest mała, rodzinna firma lub dla bardziej odważnych istnieje możliwość otwarcia własnej firmy. Praca ta mobilizuje do dalszego rozwoju osobistego, kształcenia i zdobywania nowych umiejętności. Organizacja konkursu oraz upowszechnianie najlepszych prac przyczyni się do szerszej promocji nauki i pracy w firmach rzemieślniczych.
Zadaniem konkursowym jest stworzenie 60 sekundowego (1 minuta) filmu przedstawiającego wykonywany zawód rzemieślniczy, w którym odbywa się nauka. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.
Na filmy czekamy do 15.04.2024r.
Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą wraz z wymaganymi załącznikami na adres:
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu,
al. Niepodległości 2, pok. nr 6, 61-874 POZNAŃ

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony