Jak połączyć zasady etyki i wymagania biznesu? Jak zmniejszyć stres w pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo i elastyczność zatrudnienia? to jedne z w" />
Jak połączyć zasady etyki i wymagania biznesu? Jak zmniejszyć stres w pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo i elastyczność zatrudnienia? to jedne z w" />
 

Ostatnie szkolenia z projektu "Etyka i Biznes"

07 Grudzień 2009, wyświetleń: 4874,

Jak połączyć zasady etyki i wymagania biznesu? Jak zmniejszyć stres w pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo i elastyczność zatrudnienia? to jedne z wielu zagadnień poruszanych podczas bezpłatnych szkoleń prowadzonych w ramach projektu „Etyki i biznesu”.


Projekt „Etyka a biznes – społeczne aspekty podnoszenia potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz pracowników” jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych pracodawców i pracowników. Projekt realizowany jest przez Krajowy Sekretariat Banków Handlu i Usług NSZZ „Solidarność” we współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego oraz Business Consulting Polska.
 
Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach.  To wyjątkowa okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w codziennej pracy i zarządzaniu firmą.
 
Ostatnie szkolenia odbędą się w następujących terminach:
11 stycznia - 13 stycznia 2010 roku - Wisła
18 stycznia - 20 stycznia 2010 roku - Wisła
25 stycznia - 27 stycznia 2010 roku - Wisła
 
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie projektu oraz w załączniku) pocztą elektroniczną na adres biuro@etykaibiznes.eu lub faksem 022 628 60 52
 
Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w szkoleniach, w tym kosztów dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania.
 
W celu refundacji kosztów przejazdu pociągiem informujemy, iż konieczne jest zachowanie oryginałów biletów. Maksymalny koszt refundacji to 180 zł brutto.
 
Szczegółowe informacje na stronie: www.etykaibiznes.euTagi powiązane z wiadomością:
ZRP, etyka w biznesie, szkolenie


Podobne tematy dla tagów: ZRP,etyka w biznesie,szkolenie,

Projekt SME Trainet - informacje
Zakończenie projektu "Etyka i Biznes"
Kompendium dobrych praktyk dla MŚP
Informacja nt. pierwszej międzynarodowej konferencji w ramach projektu SME-TraiNet (Program Leonardo Da Vinci)
Firmy Rodzinne
Skuteczni eksperci
Zaproszenie na szkolenia
Zaproszenie na szkolenia
Zapraszamy na bezpłatny warsztat
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie
Szkolenie dla przedsiębiorców z działania 1.2 WRPO
Szkolenie nt. "Eksploatacja urządzeń technicznych stanowiacych wyposażenie warsztatów".
Bezpłatne szkolenie – VAT 2010

Ankieta