Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

19 Maj 2014, wyświetleń: 4179,

28-29 maja 2014


 

 

 

Zapraszamy  na Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, który odbędzie się 28-29 maja 2014 roku w Poznaniu.

„Wdzięczni za wczoraj, odpowiedzialni za jutro. Profesjonalizacja zarządzania firm rodzinnych”to hasło, w myśl którego organizowane jest te co najmniej niezwykłe wydarzenie, poświęcone w pełni przedsiębiorcom rodzinnym.

Uczestnicy kongresu będą mieli okazje spotkać i posłuchać wystąpień niezwykłych gości. Twórcy największych firm rodzinnych działających na terenie polski i Europy opowiedzą o sukcesie m.in.:  Marek Roleski, Ewald Raben, Wojciech Kruk wraz z rodziną. Przedstawiciele władz i organizacji będą mówić o znaczeniu firm rodzinnych dla regionu oraz gospodarki europejskiej  m.in.: Darius Movaghar z European Family Businesses, a eksperci z zakresu zarządzania firmami rodzinnymi opowiedzą o profesjonalizacji i zabezpieczaniu długowieczności firm rodzinnych m.in., prof. Peter May Intes Beratung, dr Adrianna Lewandowska, MBA Prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, Sławomir Mirkowski  PwC.

Będzie to na pewno najbardziej prestiżowe, zarówno pod względem obecnych osób, jak i poziomu merytorycznego, wydarzenie w środowisku firm rodzinnych w Polsce. Organizatorem jest Instytut Biznesu Rodzinnego, najlepiej przygotowana pod względem merytorycznym instytucja badawczo-szkoleniowo-doradcza, od kilku lat specjalizująca się we współpracy z firmami rodzinnymi. Zespół ekspercki skupiony wokół IBR, wraz z dr Adrianną Lewandowską na czele, stanowi m.in. trzon finansowanego przez PARP projektu KODY WARTOŚCI - EFEKTYWNA SUKCESJA W POLSKICH FIRMACH RODZINNYCH, który jest najszerzej zakrojonym tego typu projektem w Europie, także dzięki międzynarodowej współpracy dr Lewandowskiej.

Na kongresie obchodzony będzie również jubileusz 25-lecia istnienia firm rodzinnych. Zgłaszając się na kongres przedsiębiorcy, którzy obchodzą 25 lat istnienia maja okazję wspólnie z innymi przedsiębiorcami świętować. 

Zasady zgłoszenia na Kongres wraz z programem w załączeniu
 

Więcej szczegółów:

Michał Wojewoda
Opiekun Sponsorów
Tel. 509-547-434
 
Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych
28-29 maj 2014
Poznań Concordia design

Program

Plakat
 


Podobne tematy dla tagów: firmy rodzinne,sukcesja w firmach rodzinnych,Instytut Biznesu Rodzinnego,

Firmy Rodzinne

Ankieta