Masz czas do 5 marca 2021!!!

01 Luty 2021, wyświetleń: 1368,

Nowy konkurs


Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, zaprasza do udziału
w konkursie filmowym „TWÓJ ZAWÓD”. 
Do udziału zapraszamy młodocianych pracowników realizujących naukę  
w zawodach rzemieślniczych w szkołach branżowych lub w systemie pozaszkolnym
 
Celem konkursu jest popularyzacja zawodów rzemieślniczych oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych. Wykonanie filmu wpłynie pozytywnie na kreatywność oraz możliwość lepszego pokazania i poznania zawodów rzemieślniczych.
 
W rzemiośle można znaleźć pracę, którą wykonuje się z pomocą nowoczesnego sprzętu, gdzie liczy się pomysł na wykonanie zadania, a efekt końcowy daje ogromną satysfakcję. Wykonywane usługi są często kosztowne i unikatowe, w wielu przypadkach związane z stałym kontaktem z ludźmi. Osoby, które wykonują swoją pracę po mistrzowsku, mogą osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej, czuć się spełnionym, a jednocześnie dobrze zarabiać. Typowym miejscem pracy jest mała, rodzinna firma lub dla bardziej odważnych istnieje możliwość otwarcia własnej firmy. Praca ta mobilizuje do dalszego rozwoju osobistego, kształcenia i zdobywania nowych umiejętności. Organizacja konkursu oraz upowszechnianie najlepszych prac przyczyni się do szerszej promocji nauki i pracy w firmach rzemieślniczych.
 
Zadaniem konkursowym jest stworzenie 60 sekundowego (1 minuta) filmu przedstawiającego wykonywany zawód rzemieślniczy, w którym odbywa się nauka. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.
 
NA PRACE CZEKAMY DO - 1 MARCA 2021 r
 
Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą wraz z wymaganymi załącznikami na adres:
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, al. Niepodległości 2, pok. nr 6, 61-874 POZNAŃ
Ogłoszenie wyników odbędzie się w kwietniu 2021 roku, natomiast wręczenie nagród zostanie indywidualnie ustalone ze szkołą, z której pochodzi laureat!.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Ankieta