Znamy finalistów ogólnopolskiego konkursu "Jakie znasz zawody?"

17 Czerwiec 2015, wyświetleń: 4819,

Gratulujemy laureatom


 

Na podstawie Regulaminów Konkursu „Jakie znasz zawody?” w dniu 16 czerwca 2015 r. Ogólnopolska Komisja Konkursowa Konkursu „Jakie znasz zawody?” oceniała prace w kategorii plastycznej, fotograficznej oraz filmowej. 

 

 

Komisja w składzie:
Ewa Kowalczuk Ministerstwo Gospodarki – Departament Instrumentów Wsparcia
Jolanta Kosakowska ZRP
Iwona Porczak ZRP
Jacek Hordejuk Dyrektor Izba Rzemieślnicza w Białymstoku
Agnieszka Łodygowska Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie
Barbara Drygałło Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
Anna Wojciechowska-Paprocka Plastyk
Janusz Dworzaczek Montażysta, operator
Iwona Barwik-Bondyra Fundacja Społeczeństwo i Gospodarka
Katarzyna Rusin-Smolińska koordynator konkursu Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu


Komisja przyjęła do oceny: 36 rysunków, 32 prac fotograficznych oraz 19 filmów.

 

JURY PRZYZNAŁO NASTĘPUJĄCE MIEJSCA

 

Konkurs plastyczny

1 MIEJSCE

Aleksandra Matuszewska – lat 5 – zegarmistrz – Publiczne Przedszkole „Promy Słońca” w Dziwnowie – IZBA RZEMIEŚLNICZA MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W SZCZECINIE

2 MIEJSCE

Maria Szewczyk – lat 5 – modystka – Przedszkole w Godzianowie

IZBA RZEMIEŚLNICZA W ŁODZI

3 MIEJSCE

Antonina Lesiak-Samoraj – lat 5 – obuwnik – Przedszkole Specjalne nr 245 dla Dzieci Słabowidzących
w Warszawie

MAZOWIECKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WARSZAWIE

 

Konkurs fotograficzny

1 MIEJSCE

Ewa Woźniak – wulkanizator – lat 11 – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Strzyżewie

WIELKOPOLSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA W POZNANIU

2 MIEJSCE

Gabriela Poświata – lat 12 – szewc – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 w Legionowie

MAZOWIECKA IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WARSZAWIE

3 MIEJSCE

Matylda Rębacz – lat 8 – cholewkarz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE

 

Konkurs filmowy

1 MIEJSCE

Karol Wirtek – lat 15 – mechanik pojazdów samochodowych – Gim. Rzemieślnicze w Białej Podlasce

IZBA RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W LUBLINIE

2 MIEJSCE

Tomasz Borowski – lat 15 – stolarz – Gimnazjum nr 18 w Szczecinie

IZBA RZEMIEŚLNICZA MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W SZCZECINIE

3 MIEJSCE

Jakub Sierakowski – podkuwacz koni – lat 15 - Zespół Szkół w Margoninie

WIELKOPOLSKA IZBA RZEMIEŚLNICZA W POZNANIU

 

 

Wręczenie nagród - Galeria Foto


Galeria




Ankieta