Zapraszamy na ogólnopolską konferencję

03 Listopad 2023, wyświetleń: 950,

"Różnorodność rynku pracy - trendy i wyzwania dla edukatorów i doradców zawodowych"


Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 3. edycji ogólnopolskiej konferencji pn. "Różnorodność rynku pracy - trendy i wyzwania dla edukatorów i doradców zawodowych", która odbędzie się 22 listopada 2023r. w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 25.
W trakcie konferencji poruszymy problematykę szans i zagrożeń jakie stawia współczesny rynek pracy przed młodymi ludźmi. W szybko zmieniającym się świecie, gdzie technologia i innowacje napędzają zmiany praktycznie w każdej branży, na rynek pracy patrzy się dziś przez pryzmat adaptacji do zmian i szybkiego uczenia się.

  • Jak zatem unowocześnić i rozwijać system doradztwa zawodowego, by wesprzeć tych, którzy będą zaczynać swoją zawodową przygodę?
  • Jak dostosować ofertę edukacyjną wobec tak dużej dynamiki zmian rynku pracy by nadążyć za potrzebami i wymaganiami pracodawców?

Niewątpliwie szans można upatrywać w kulturze uczenia się oraz różnorodności. Nasi prelegenci przedstawią najnowsze trendy w doradztwie zawodowym i edukacji, podzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami, a podczas panelu dyskusyjnego wspólnie zastanowimy się nad kierunkiem nadchodzących zmian.
Szczegółowy PROGRAM WYDARZENIA https://cwrkdiz.kalisz.pl/wp-content/uploads/2023/10/Program-konferencja-22.11.2023.pdf
Link do FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO https://tiny.pl/cjbcs
Istnieje możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu  w formule online. Prosimy wybrać w zgłoszeniu odpowiednią formę udziału.
Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.
Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada 2023r.
PARTNERZY KONFERENCJI:
· Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu
· Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu
· Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu
· Latarnik Kaliski
Zapraszam serdecznie do udziału!


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony