Zachęcamy do udziału w badaniu

03 Sierpień 2022, wyświetleń: 134,

Realizacji międzynarodowego projektu Erasmus+: START


W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz ramach realizacji międzynarodowego projektu Erasmus+: START zachęcamy Państwa do udziału w badaniu, które pozwoli nam odpowiednio zaprojektować narzędzia szkoleniowe tak aby mogły służyć głównej grupie docelowej: przedsiębiorcom z sektora detalicznego, którzy chcą rozpocząć internacjonalizacje swojego biznesu.
Będziemy wdzięczni za wypełnienie tej ankiety oraz / lub rozesłanie jej dalej lub umieszczanie na Państwa stronach internetowych lub w Social Mediach.
Badanie skierowane jest szczególnie do przedsiębiorców (MSP) z sektora handlu, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia w działaniach na arenie międzynarodowej.
Ankieta znajduje się pod adresem: LINK
Cel projektu:
START ma na celu poprawę umiejętności internacjonalizacji MŚP w sektorze detalicznym w celu zachęcenia detalistów do rozwijania swojej działalności na rynkach międzynarodowych. Projekt będzie zapewniać doświadczonym sprzedawcom i młodzieży lub bezrobotnym zainteresowanym handlem detalicznym narzędzia do rozwoju kariery zawodowej, zdobywanie kompetencji w zakresie internacjonalizacji oraz zdobycie wiedzy wymaganej do opracowania strategii konkurencyjnej, wejście na rynek zagraniczny. Głównym celem projektu START jest pomoc obecnym i przyszłym przedsiębiorcom z sektora detalicznego w opracowaniu międzynarodowej strategii dla swojego biznesu, dzięki odpowiedniemu szkoleniu. Celem jest pomyślne wdrożenie procesu internacjonalizacji, z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii.
Cel badania:
Celem badania wśród MŚP z sektora handlu detalicznego w całej Unii Europejskiej, jest znalezienie ich realnych potrzeb; jakie umiejętności i postawy są niezbędne do pomyślnej internacjonalizacji biznesu detalicznego, a następnie stworzenie szkolenia które pozwali przedsiębiorcom z sektora handlu detalicznego rozwijać te kompetencje.
Wypełnienie ankiety nie zajmuje więcej niż 3 minuty TUTAJ


Ankieta