Webinarium - środki z Unii Europejskiej

31 Marzec 2023, wyświetleń: 1330,

Zapraszamy na bezpłatny webinar


Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium. Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej na uruchomienie i rozwój firmy w Wielkopolsce. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski.
Webinarium odbędzie się w czwartek 6 kwietnia 2023 r. w godzinach od 10:00 do 11:00 na platformie ZOOM.
Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem spotkania.
Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są na adres e-mail pifew@arrkonin.org.pl lub telefonicznie pod numerem 63 240 85 35. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.
Prowadzący spotkanie: konsultant Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Koninie.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.
Organizator: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Koninie, Zakładowa 4, 62-510 Konin, tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02, e-mail: pifew@arrkonin.org.pl
Program webinarium: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/webinarium-wsparcie-przedsiebiorstw-z-programu-fundusze-europejskie-dla-wielkopolski-2021-2027


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony