Turniej Młodych Lakierników

22 Listopad 2023, wyświetleń: 1068,

Czekamy na zgłoszenia do 26.11.2023 r.


Kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika przed nami - to już IX odsłona tej imprezy. Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz firma NOVOL - organizują Ogólnopolski Turniej Młodego Lakiernika – OTML. Regulamin wydarzenia zamieszczamy poniżej.
CELE TURNIEJU:
- promowanie młodych adeptów nauki zawodu lakiernika,
- popularyzowanie szkolnictwa zawodowego i podniesienie jego rangi,
- prezentowanie wysokich umiejętności kształcącej się młodzieży,
- zachęcanie młodzieży do szukania różnych form kształcenia i doskonalenia zawodowego,
- rozwój i tworzenie relacji oraz przyjemnych warunków współpracy na linii: szkoły, nauczyciele, uczniowie, rzemieślnicy, zakłady pracy,
- rozbudzanie wśród młodzieży chęci dodatkowego doskonalenia poprzez możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie,
- promocja nowoczesnych technologii i możliwość stosowania ich przez kształcących się uczniów.
ETAPY TURNIEJU:
1) Rejestracja
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja na stronie https://novol.com/ntraining/ oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego w zakładce OTML (dostępne od 30 października do 26 listopada 2023 r.).
Po rejestracji uczestnicy uzyskają dostęp do materiałów szkoleniowych dostępnych w zakładce Akademia NOVOL obejmujących, m. in. lakierowanie fabryczne, renowacyjne, szpachlówki, lakiery bezbarwne.
2) Etap eliminacyjny
Odbędzie się w formie testu teoretycznego w dniu 27 listopada 2023 r. na w/w platformie szkoleniowej. Pytania testowe odnosić się będą do materiałów szkoleniowych znajdujących się w zakładce „Akademia NOVOL” na platformie szkoleniowej www.novol.com/ntraining
3) Ogłoszenie wyników półfinału
W kolejnym dniu tj. 28 listopada br. ogłoszone zostaną wyniki, a ośmiu najlepszych uczestników zakwalifikuje się do finału.
4) Etap finałowy
Etap praktyczny odbędzie się w dniu 11 grudnia 2023 r. w Centrum Szkoleniowym NOVOL w Komornikach koło Poznania. Podczas trwania OTML organizator zapewnia bezpłatny nocleg i wyżywienia dla uczestników turnieju oraz ich opiekunów oraz wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia turnieju.
W finale na uczniów będą czekać zadania obejmujące lakiernictwo renowacyjne, czyli zadania związane z maskowaniem elementów karoserii, przygotowaniem elementów do lakierowania oraz samym lakierowaniem.
Dla zwycięzców oraz szkół kierujących uczniów przewidziane są nagrody ufundowane przez firmę NOVOL oraz partnerów.
Partnerami imprezy w tym roku są firmy ANEST IVATA, SATA, RUPES, AIRPRESS oraz kancelaria prawna ROK-KONOPA.

 

Szczegółowe informacje nt. Turnieju można uzyskać u Pana Michała Sztuby - Koordynatora Projektów Szkoleniowych NOVOL adres email: michal.sztuba@novol.com, tel. 502-075-451, NOVOL Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9, 62-052 Komorniki.
Poniżej zamieszczamy relację filmową z zeszłorocznego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia: https://youtu.be/AhzvGHapjC8

Serdecznie zapraszamy do udziału i upowszechniania informacji o wydarzeniu!


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony