Sztuczna inteligencja w MSP

29 Luty 2024, wyświetleń: 797,

Ankieta w ramach projektu


W ramach realizowanego przez WIR międzynarodowego projektu „Sztuczna inteligencja dla MSP” chcemy poznać Państwa zdanie na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w Waszych przedsiębiorstwach. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, dzięki której lepiej będziemy mogli dostosować realizowany projekt do Państwa potrzeb.
Ankieta https://www.surveymonkey.com/r/HF3YMV6?lang=pl
(link jednokrotnego wejścia!!!)
Cel projektu: zapewnienie małym i średnim przedsiębiorstwom wymaganych narzędzi, szkoleń i pomocy, w celu umożliwienia wdrożenia sztucznej inteligencji do modeli biznesowych, zwiększenia konkurencyjności i skorzystania z wielu potencjalnych korzyści płynących z posługiwania się sztuczną inteligencją.
Termin sztuczna inteligencja (ang. artificial intelligence, AI) opisuje systemy, które uczą się przy pomocy danych i modeli matematycznych, mogą samodzielnie podejmować decyzje w razie potrzeby, a zatem wykazują "inteligentne" zachowanie. Sztuczna inteligencja może być wykorzystywana jako narzędzie wspierające ludzi w pracy i procesach decyzyjnych oraz w rozwiązywaniu konkretnych problemów.
Dziękujemy za udział w badaniu

 


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony