Oferta pracy w WIR w Poznaniu

18 Październik 2023, wyświetleń: 1533,

Poszukujemy nauczycieli do prowadzenia zajęć


W związku z planowanym uruchomieniem Centrum Kształcenia Zawodowego Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu poszukuje nauczycieli do prowadzenia zajęć z zakresu przedmiotów zawodowych realizowanych w ramach turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników na pierwszym, drugim i trzecim stopniu w zawodach nauczanych na poziomie szkoły branżowej I stopnia.
W szczególności zależy nam na specjalistach z wykształceniem odpowiednim do nauczania przedmiotów zawodowych w ramach następujących zawodów:
blacharz, blacharz samochodowy, cieśla, cukiernik, dekarz, drukarz fleksograficzny, drukarz offsetowy, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektronik, elektryk, fotograf, fryzjer, kamieniarz, krawiec, kucharz, lakiernik samochodowy, magazynier-logistyk, mechanik motocyklowy, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik-monter maszyn i urządzeń, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, operator maszyn i urządzeń odlewniczych, operator maszyn i urządzeń przetwórstwa tworzyw sztucznych, operator obrabiarek skrawających, operator procesów introligatorskich, piekarz, przetwórca mięsa, rolnik, sprzedawca, stolarz, ślusarz, tapicer.
Osoby zainteresowane współpracą powinny spełniać wymagania do nauczania zgodne z  Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Tekst jednolity: Dz. U. z 2020 r., poz. 1289 z późn. zm.).

Oferujemy pracę w centrum Poznania w elastycznej formie zatrudnienia z możliwością indywidualnego ustalenia wymiaru czasu pracy spójnego z potrzebami uczestników turnusów.
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o złożenie następujących dokumentów:

- CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji,  
- wypełniony formularz zgłoszeniowy w zakresie posiadanych kwalifikacji do prowadzenia zajęć w ramach zawodu(ów),
- kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wykształcenia i kwalifikacji zawodowych.

Osoby pragnące uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Wydziałem Oświaty Izby e-mailowo – adres: oswiata@irpoznan.com.pl lub telefonicznie – nr tel. 61 859 35 58, 61 859 35 60, 61 856 3581, 61 859 35 22, 512 478 534.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony