MASTER OF BEAUTY 2019

07 Kwiecień 2019, wyświetleń: 2456,

Najlepsi z najlepszych odebrali w Poznaniu tytuły Mistrzów Polski.


 

 

 

Wielkie Święto Fryzjerstwa Polskiego za nami. Ponad stu zawodników z Polski , Niemiec , Ukrainy i ze Słowacji walczyło w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach  Polski Fryzjersko-Kosmetyczne  we Fryzjerstwie, Barberingu, Makijażu Profesjonalnym, w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz w Stylizacji.

 

To już kolejny raz do Poznania zjechali najlepsi specjaliści od strzyżenia, czesania, przedłużania włosów, golenia i stylizowania, by walczyć o prestiżowe tytułu.

Organizatorami zmagań była Ogólnopolska Komisja Fryzjersko – Kosmetyczna ZRP oraz Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu przy współudziale  Międzynarodowych Targów  Poznańskich.

 

W czasie uroczystości otwarcia Mistrzostw wręczono także Złote Odznaczenia za zasługi w rozwoju rzemiosła wlkp. Otrzymali je: Wioletta Konopka, Iwona Ostrowska, Jacek Chamera, Paweł Matracki, Andrzej Matracki, Joanna Jakóbek, Kamila Janecka-Skalska, Wojciech Karwat, Piotr Staszewski, Beata Lewczuk oraz Lucjan Szajbel.

 

 

Trzeba sporej odporności psychicznej ale też znajomości fachu, który się wykonuje, by taką konkursową fryzurę wykonać w 20 lub 25 minut.

 

Najlepszym Juniorem W KATEGORII FRYZJERSTWA DAMSKIEGO została Maria Czereda.

Najlepszym Juniorem W KATEGORII FRYZJERSTWA Męskiego został Jakub Wilczak.

Tytuł Mistrza Polski we FRYZJERSTWIE DAMSKIM zdobył Marek Bogdziewicz.

Tytuł Mistrza Polski we FRYZJERSTWIE MĘSKIM zdobył Tomasz Sobocik.

Tytuł Mistrza Polski w BARBERINGU wywalczył Dawid Kawczyński.

Tytuł Mistrza Polski w MAKIJAŻU otrzymała Katarzyna Przygońska.

A Tytuł Mistrza Polski w STYLIZACJI DAMSKIEJ/ I MĘSKIEJ zdobył team w składzie : Beata Korczyńska, Iga Kuźnik i Kamila Janecka – Skalska

 

Komplet wyników znajdą Państwo na

https://www.crr.com.pl/

 

 

Serdecznie gratulujemy!!!!

 

Marzena Rutkowska-Kalisz

 

zapraszamy do galerii foto

 

DEKORACJA MISTRZÓW

 

Zmagania konkursowe


Ankieta