„Doing Business in the Nordics”

26 Maj 2021, wyświetleń: 479,

Transmisja online


Zapraszamy na „Doing Business in the Nordics” – transmisja online już 16 czerwca o godzinie 11:00.
Mówi się, że rynki skandynawskie są trudne do zdobycia poprzez swoją hermetyczność, mimo to coraz więcej firm interesuje się tym kierunkiem. W dobie toczących się zmian geopolitycznych, jak i tych spowodowanych pandemią, ważne aby polski eksport skupił swoją uwagę wokół rynków stanowiących bezpieczne przystanie inwestycyjne. 
Jak więc dotrzeć do klientów z rynków nordyckich, jakie towary i usługi mogą zdobyć uznanie tamtejszych konsumentów, jak działać w przestrzeni e-commerce, o czym trzeba wiedzieć zanim wyślemy towar – o tym będziemy rozmawiać podczas kolejnego spotkania biznesowego organizowanego przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju. 
Tym razem w celu jeszcze większej interakcji z przedsiębiorcami rozszerzona zostanie część debaty. Ekspertami będą kierownicy Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 
w krajach nordyckich, ponadto specjaliści z zakresu e-commerce, kwestii prawnych oraz usług logistyczno-transportowych. 
Serdecznie zapraszamy. Udział jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację drogą mailową – wydarzenie@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie: http://bit.ly/DoingBusinessInTheNordics.
Link do spotkania zostanie wysłany dzień przed wydarzeniem.

Ankieta