Doing Business in Germany

24 Maj 2024, wyświetleń: 303,

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym ekspansją na rynek niemiecki


Jeśli jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym ekspansją na rynek niemiecki, nie możesz przegapić tego wydarzenia! Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa wraz Centrum Współpracy Gospodarczej Hesja-Polska oraz Partnerami wydarzenia  zapraszają na konferencję "Doing Business in Germany", która odbędzie się 13.06.2024 od godz. 16.00 w Concordia Design, ul. Zwierzyniecka, Poznań - ZAREJESTRUJ SIĘ
Serdecznie zapraszamy na konferencję "Doing Business in Germany", podczas której poruszymy kluczowe kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w Niemczech.
W programie:
16.15 - Aktualny stan i perspektywy niemieckiej gospodarki - Piotr Bujak, Główny Ekonomista PKO BP
Wprowadzenie do bieżącej sytuacji ekonomicznej w Niemczech, Niemcy na tle Europy, analiza trendów makroekonomicznych oraz wpływ geopolityki na gospodarkę niemiecką.
16.45 - Polskie firmy w Niemczech: sukcesy i wyzwania - Panel dyskusyjny z udziałem polskich przedsiębiorców
Interaktywna dyskusja z udziałem polskich przedsiębiorców, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami na rynku niemieckim. Omówienie wyzwań i strategii sukcesu.
17.30 - Regionalne wsparcie inwestycyjne w Niemczech - Jonas Winkler, Hessen Trade & Invest Prezentacja na temat wsparcia inwestycyjnego oferowanego przez niemieckie landy, na przykładzie Hesji.
Od ok. 18.00 - Networking i koktajl
Okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w luźnej atmosferze. Wymiana doświadczeń i pomysłów przy koktajlu.

Dlaczego warto wziąć udział?
Poznaj niemiecki rynek: Zdobądź kluczowe informacje o niemieckiej gospodarce, transformacji energetycznej i technologicznej oraz perspektywach inwestycyjnych.
Współpraca polsko-niemiecka: Spotkaj polskich przedsiębiorców działających już na rynku niemieckim i dowiedz się o ich doświadczeniach.
Ekspercka wiedza: Wysłuchaj wypowiedzi ekspertów na temat stanu gospodarki niemieckiej oraz potencjału powiązań gospodarczych między Polską a Niemcami.
Networking: Weź udział w sesji networkingowej z koktajlem, gdzie będziesz mieć okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.
Zapraszamy do udziału w konferencji i skorzystania z tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania wartościowych relacji biznesowych.


Ankieta

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony