"Jakie znasz zawody?" FINAŁ

28 Maj 2021, wyświetleń: 675,

Laureaci ogólnopolskiej edycji


„Jakie znasz zawody?” na etapie ogólnopolskim obejmował obszar działania pięciu Izb Rzemieślniczych kierowany był jak w latach ubiegłych do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych. Na prace czekaliśmy do 30 kwietnia 2021 r.  
Do finalnej oceny zakwalifikowano: 15 prac plastycznych z 14 przedszkoli, 14 fotografii z 12 szkół podstawowych kl. I-IV oraz 16 filmów z 12 szkół podstawowych kl. V-VIII, które spełniały wymogi regulaminu. 
W dniu 27 maja 2021 r. jury obradujące w formie stacjonarnej i zdalnej wybrało najlepsze rysunki, fotografie i filmy. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. W najbliższych dniach będziemy kontaktować się ze szkołami i przekażemy dyplomy i nagrody. 
Konkurs plastyczny „Jakie znasz zawody?”
I miejsce
Tomasz Godlewski, 5lat, budowniczy, Przedszkole Samorządowe nr 56 w Białymstoku, 
Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku
II miejsce
Ewa Ossowska, 6lat, fryzjer, Przedszkole nr 58 w Bydgoszczy, 
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
III miejsce
David Jurczak, 7lat, kominiarz, Samorządowe Przedszkole nr 83 w Krakowie, 
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
wyróżnienie
Ewa Boguszyńska, 4lata, baca, Niepubliczne Przedszkole nr 2 im. Szewczyka Dratewki w Chodzieży, 
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
Konkurs fotograficzny „Jakie znasz zawody?”
I miejsce
Karol Majka, 8lat, fryzjer, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy, Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
II miejsce
Igor Trznadel, 7lat, murarz, Szkoła Podstawowa w Lipiej Górze,
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
III miejsce
Hubert Górawski, 8lat, złotnik-jubiler, Szkoła Podstawowa nr 22 im .J. Korczaka we Włocławku,
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
wyróżnienie
Laura Lewandowska, 11lat, zegarmistrz, Szkoła Podstawowa im. I.A. Zboińskiego w Kikole,
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
Konkurs filmowy „Jakie znasz zawody?”
miejsce
Adam Jesiółkowski, 12lat, elektryk, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu,
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
II miejsce
Kordian Pisarek, 14lat, złotnik-jubiler, Szkoła Podstawowa nr 107 w Krakowie, Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
III miejsce
Mikołaj Proszkowiec, 14lat, baca, Zespół Placówek Oświatowych w Krzczonowie,
Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
wyróżnienie
Julia Paczkowska, 11lat, podkuwacz koni, Szkoła Podstawowa nr 17 im. J.I. Kraszewskiego w Poznaniu,
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
 

 

 
 





Ankieta