Fryzjer

Koczki, loczki, fale, wystrzałowe fryzury, ostre cięcia, balejaże, przedłużanie i zagęszczanie włosów- ach!!! Kto nie lubi wyglądać pięknie?   Współczesny fryzjer to ważna postać w życiu każdego, komu nie jest obojętny jego wygląd. Wybierając ten zawód, będziesz mógł(a) spełniać najbardziej wygórowane życzenia klientów, rozwijać swoje umiejętności oraz wykazać się kreatywnością. To wszystko z pewnością przyniesie Ci satysfakcję i radość z tego, co robisz, a klienci będą wychodzili zadowoleni i szczęśliwi z Twojego salonu. Czego od życia chcieć więcej ? 
Obejrzyj poniższy film, zapoznaj się z ulotką, oraz sprawdź, jakie wymagania i kompetencje będą Ci potrzebne, aby wykonywać ten zawód.
 
 
Kompetencje istotne w pracy
kreatywność, wyobraźnia przestrzenna, umiejętność pracy pod presją czasu, odporność na stres, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z innymi, umiejętność pełnego skoncentrowania się na pracy, podzielność uwagi, cierpliwość, życzliwość, wyrozumiałość.
Predyspozycje zdrowotne
dobra kondycja fizyczna, bardzo dobry wzrok, prawidłowe rozróżnianie kolorów i ich odcieni, sprawny zmysł węchu, dobry słuch, koordynacja wzrokowo-ruchowa, sprawne dłonie i palce, czucie dotykowe
Przeciwwskazania zdrowotne do wykonywania zawodu
alergie na środki do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, choroby psychiczne, wady wzroku i słuchu niedające się skorygować okularami i aparatami słuchowymi, zaburzenia równowagi, nadmierna potliwość dłoni, nosicielstwo chorób zakaźnych, padaczka
 

 

Sfinansowanie dostosowania strony www do wymogów dostępności WCAG 2.1 AA ze środków NIW

Baner dofinaoswanie strony