W Warszawie obradowało ogólnopolskie jury!
11 maja 2016 r. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie rozstrzygnięto ogólnopolską edycję konkursu „Jakie znasz zawody?”.
Jury w składzie:
Konkurs ma już za sobą pięć edycji regionalnych i trzy ogólnopolskie. Cieszył się jak zwykle bardzo dużym zainteresowaniem i… zaskoczył wysokim poziomem artystycznym prac!
Jury w składzie:
Bielski Tadeusz- fotograf
Dobrzyńska-Klepacz Grażyna - Dyrektor Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie
Droszcz Katarzyna – koordynator - Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
Dutka Filip - Operator obrazu – TVN
Kosakowska Jolanta - ZRP
Litwin-Kiec Magdalena – koordynator -Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
Łodygowska Agnieszka– koordynator - Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie
Ostrowska Beata – koordynator -Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie
Porczak Iwona ZRP
Rusin-Smolińska Katarzyna - koordynator ogólnopolskiego konkursu - Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
Wika Tomasz - Dyrektor Izby Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu
Konkurs ma już za sobą pięć edycji regionalnych i trzy ogólnopolskie. Cieszył się jak zwykle bardzo dużym zainteresowaniem i… zaskoczył wysokim poziomem artystycznym prac!
Konkurs plastyczny
1 MIEJSCE |
Juliusz Wojtas – lat 5 – wulkanizator Niepubliczne Przedszkole „Pociecha” w Raszynie |
2 MIEJSCE |
Jakub Orzłowski – lat 3 – mechanik pojazdów samochodowych Przedszkole Sportowe „Olimpijczyk” w Gdańsku |
3 MIEJSCE |
Łucja Kospion – lat 4 – kowal Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi |
Konkurs fotograficzny
1 MIEJSCE |
Sandra Derylak – lat 7 – piekarz Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Górnym |
2 MIEJSCE |
Piotr Igielski – ślusarz Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim |
3 MIEJSCE |
Klaudia Muszyńska – lat 13 – kowal Szkoła Podstawowa nr 19 w Łodzi |
Konkurs filmowy
1 MIEJSCE |
Julia Słomczewska – lat 14 – podkuwacz koni Gimnazjum nr 49 w Warszawie |
2 MIEJSCE |
Paulina Górniak – 14 - ludwisarz Zespół Szkół z oddziałami integracyjnymi - Gimnazjum nr 4 w Przemyślu |
3 MIEJSCE |
Magdalena Gorzałkowska – lat 15 – obuwnik Gimnazjum nr 66 w Łodzi |
Nagrody laureatom konkursu – fotograficznego i filmowego zostaną wręczone podczas uroczystych apelów z okazji zakończenia roku szkolonego – 24 czerwca 2016. Nagrody dla zwycięskich prac plastycznych zostaną wręczone przy okazji wizyty w zwycięskich przedszkolach.
Katarzyna Rusin-Smolińska
Koordynator konkursu